Kurumsal - TTM A.Ş
15375
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15375,bridge-core-2.5.8,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-24.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Kurumsal

Üye firmaların yabancı ülkelerde ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmetin tek noktadan temin edilmesi esas alınır.

Hakkımızda

TTM’ler İşbirliği Kuruluşları tarafından yabancı ülkelerde kurulan Türkiye Ticaret Merkezleridir. TTM’lerde Türkiye şirketlerinin yabancı ülkelerde ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmetin tek noktadan temin edilmesi esas alınır.

 

TTM’ler 2010/6 sayılı tebliğ çerçevesinde kurulur ve Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenir. Bu kapsamda TTM’ler, şirketlerin yurtdışı pazarlara girişte faydalanabilecekleri, söz konusu pazarlardaki dağıtım kanalları ağlarının güçlendirilmesine yönelik hizmetler sağlar ve ayrıca danışmanlık ve iş geliştirme hizmetleri verir.

Vizyon

TTM A.Ş’nin vizyonu profesyonel ekipleri ile Türkiye’deki şirketlere hizmet vererek organik ve stratejik büyüme ile Türk marka ve sektör bilincinin kısa ve orta vadede ABD’de, uzun vadede Avrupa ve Asya kıtalarında gelişmesine destek olmak ve sürdürülebilir ihracata katkıda bulunmaktır.

Misyon

TTM A.Ş’nin misyonu ülkemiz firmalarının kısa ve orta vadede ABD pazarına, uzun vadede Avrupa ve Asya kıtalarına sürdürülebilir, tekrarlanabilir ve ölçülebilir ihracatının artırılmasıdır.