Satış ve Pazarlama - TTM A.Ş
15674
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15674,bridge-core-2.5.8,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-24.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Satış ve Pazarlama

TTM'ler üye firmaları ve ürünlerini ABD pazarında konumlandırma için gerekli çalışmaları yürütmektedir.

SATIŞ SÜREÇLERİ

TTM’ler üye firmalar için gerekli pazar fizibilite analizleri ve üye firmaların gireceği pazar hakkında bilgileri sağlamaktadır. Bu sayede üye firma satış fırsatlarını, satışın yapılması ve satış sonrası fırsatlarını değerlendirmek için bir adım atmış olur.

İş Geliştirme

TTM’lerde year alan satış ekibi ve danışmanları, B2B, özel etiketli ürün ve distribütör modellerinde satış fırsatları yaratmak üzere size özel satış personeli tayin edebilmektedir.

TTM’ler müşteri temasları, şirket ziyaretleri, fuarlar, fiyatlandırma, faturalama ve satış bağlantılarının yapılması başta olmak üzere iş geliştirme sürecinin her adımında üye firmalara yardımcı olabilmektedir.

B2B - B2C

Profesyonel ekibimiz, ürünleriniz için kapsam, garanti koşulları ve satış sonrası hizmetleri konularında üye firma ile birlikte hareket ederek karar alma süreçlerine destek sağlamaktadır.

TTM’ler şirketinize ait tescilli markanız veya özel etiketli ürünler ile ilgili B2B; ambalajlı tüketim malları, gıda, kozmetik ve benzeri ürünler için e-ticaret veya distribütör satışı yoluyla B2C fırsatları sunmaktadır.

Dağıtım Kanalları

TTM’ler sektörel odaklı satış kanallarına sahip kişilerden oluşan satış ve pazarlama uzmanları aracılığıyla distribütörlere, perakendecilere ve bağımsız satıcılara ulaşmanız için fırsatlar yaratmaktadır.

PAZARLAMA

TTM’lerde yer alan üye firmaların ürünlerini ABD pazarında konumlandırma için gerekli çalışmaları yürütmektedir. Ekibimiz, marka farkındalığı yaratılması, içerik üretimi, geleneksel pazarlama, sosyal iletişim, müşteri gereksinimleri, karşılaştırmalı rekabet analizi, fiyatlandırma, konumlandırma ve yerleştirmeye odaklanan çalışmalar sunmaktadır.

İletişim

Üye firmalara özel internet sitesi oluşturularak; Facebook, Twitter, Instagram ve LinkedIn gibi popüler sitelerdeki sosyal medya iletişimleri, başlangıç paketi olarak sunulmaktadır.

Ürün Konumlandırma

TTM’ler hazırladığı ürün uyum analizi ile birlikte, üye firmaların ürünlerinin ABD pazarına uyumluluğu, marka, kullanıcı deneyimi ve kalite/fiyat oranı açısından uygun şekilde konumlandırma hizmetlerini sağlamaktadır.

İçerik Oluşturma

TTM’ler ürün kullanım kılavuzu, teknik kılavuz, marka güvenilirliği dili, yeniden markalandırma ve diğer yazılı/görsel-işitsel iletişim içerikleri İngilizce olarak gerçekleştirebilmektedir.

Risk ve Sigorta

Üye firmaların iş modelleri ve pazar gereksinimlerini göz önünde bulundurarak; hizmet, ürün ve gelecekte oluşabilecek sorumluluklara göre en uygun sigorta şirketlerinin ve sigorta paketlerinin seçilmesinde destek sağlamaktadır.

Muhasebe ve Finans

TTM’ler profesyonel ekibi ve uzman çözüm ortakları ile şirketlerin ihtiyaç duyacağı muhasebe ve finans altyapısını oluşturmaktadır. Üye firmaların altyapıları kurulur kurulmaz ABD’deki vergi vb. ödemelerini yapabilecek duruma getirebilmektedir.

TTM’ler üye firmalara muhasebe ve finans işlemlerinin yürütülmesi aşamasında destek sağlamaktadır.

TTM’ler ABD’nin önde gelen bankalarıyla bankacılık ilişkisi kurulmasında destek olmaktadır.