Pazar Araştırması - TTM A.Ş
15731
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15731,bridge-core-2.5.8,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-24.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Pazar Araştırması

TTM'ler üye firmaları ve ürünlerini ABD pazarında konumlandırma için gerekli çalışmaları yürütmektedir.

Pazara Giriş ve Fizibilite Çalışmaları

TTM’ler, bünyesindeki uzmanlar ile üye firmalara özel ürün ve operasyon odaklı pazara giriş analiz ve fizibilite çalışmaları gerçekleştirmektedir. Pazara giriş analiz ve fizibilite raporları, sektörün genel görünümü, pazarın GTİP kod tabanlı araştırması, ABD’li ithalatçı firmalar, potansiyel alıcılar, satıcılar, engeller, fırsatlar, değer zinciri, karar verme süreçlerini içeren firmanıza özel olarak raporlar hazırlanabilmektedir.

Ürün – Pazar Uyumu

Uzmanlarımız, üye firmaların ABD pazarına uygunluk faktörlerine (lisanslama ve izinler, pazar gerçekleri, marka algısı, ürün kullanıcı deneyimi, müşteri talebi, garanti ve rekabet koşulları) göre değerlendirme aşamasında destek sağlamaktadır.

Şirket Kurulumu

TTM’ler, bünyesindeki profesyonel ekip ve danışmanları ile pazar araştırması gerçekleştirerek, ABD’de şirket/şube kurma için gerekli bilgileri sağlamakta ve şirketiniz adına ABD’li şirket/şube kuruluşu işlemlerinde destek sağlamaktadır.