Tedarik Zinciri Çözümleri - TTM A.Ş
15717
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15717,bridge-core-2.5.8,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-24.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Tedarik Zinciri Çözümleri

TTM'ler üye firmaları ve ürünlerini ABD pazarında konumlandırma için gerekli çalışmaları yürütmektedir.

Tedarik Zincirleri Yönetimi Hizmetleri

TTM’ler Türkiye’den çıkıp müşteriye ya da depomuza gelene kadarki süreçte ürünleriniz için uçtan uca izlenebilirlik sağlayabilmektedir. Sevkiyatınızın büyüklüğüne bakılmaksızın ürünleriniz endüstrinin önde gelen nakliye şirketlerini kullanarak depomuzdan müşterilerinize taşınabilmektedir.

Uyumluluk/ Uygunluk

TTM’ler gerekli gümrük ve belgeleme işlemlerinizi şirketiniz için gerçekleştirebilmektedir.

Gelen Nakliye

Limandan depoya, limandan müşteriye veya son kullanıcıya lojistik işlemleriniz TTM’ler tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Depolama

Ürünleriniz, konteyner miktarlarına dayalı olarak topluca depolanarak veya tam entegre Depo Yönetim Sistemi (WMS) kullanılarak TTM’ler taraflarında istiflenebilmektedir.

Müşteri Sipariş Yönetimi

TTM’ler, tüm gelen ve giden gönderilerinizi takip etmek için ön siparişten son teslimata kadar CRM ve Depo Yönetim Sistemleri kullanmaktadır.

E-Ticaret

E-ticaret ile ilgili önde gelen E-ticaret siteleri ile çalışıp, çözüm ortakları ile hareket etmektedir. İnternet sitenizden veya diğer e-ticaret sitelerinden yapılabilecek satışların sevkiyatı takip edilebilmektedir.

Tersine Lojistik

Tersine lojistik ABD’li endüstriyel müşteri ve tüketicilerin zorlu doğası nedeniyle üye firmaların değerlendirmesi gereken bir unsurdur.

TTM’ler, tersine lojistik sürecini sizin adınıza yönetme kapasitesine sahiptir.